IMG_20160229_141236Почесене звання «Доктор будівництва» Академії будівництва України є визнанням заслуг конкретної особи у розвитку теорії і практики будівельної справи в рамках Академії.

ПОЛОЖЕННЯ про почесне звання Доктор будівництва АБУ

 

 

 МЕДАЛЬПремія Академії будівництва України імені академіка М.С.Буднікова є відзнакою Всеукраїнської громадської організації – Академії будівництва України. Заснована в пам’ять вченого у галузі технології та організації будівництва, заслуженого діяча науки і техніки УРСР академіка М.С. Буднікова на відзнаку особистих або колективних досягнень. ПОЛОЖЕННЯ про премію ім. Буднікова М.С.

 

CCI22102015_0001Велика срібна медаль Академії і диплом присуджуються на конкурсній основі ученим і інженерам будівельних спеціальностей – громадянам України за кращі проекти за якими здійснено будівництво,  науково-дослідні та проектно-конструкторські розробки за рахунок яких отриманий значний соціальний ефект, побудовані об’єкти, опубліковані наукові праці, монографії та підручники. ПОЛОЖЕННЯ про Велику срібну медаль

news-img-3

Медаль Академії заснована для нагородження індивідуальних і колективних членів АБУ, відділень, організацій та підприємств, які співпрацюють з  Академією будівництва України

    IMG_20160229_140841 (1) Срібний нагрудний знак Академії будівництва України – представницька відзнака для нагородження членів Академії,  громадян України та інших держав за особистий внесок  у розвиток Академії будівництва України. 

Положення про медаль та срібний знак

CCI29022016

Почесна грамота та Подяка є нагородою за високі виробничі та наукові досягнення, особистий внесок у розвиток Академії.

Стипендія Академії призначається за активну і плідну роботу по  розвитку науково-технічного і організаційного вдосконалення будівельного виробництва, проектування, наукових досягнень.

ПОЛОЖЕННЯ про стипендії