Конкурсна комісія Академії будівництва України.

Прийом матеріалів на конкурс на заміщення вакантних посад членів Академії,  переобрання членів Академії, припинення членства в Академії. Матеріали подаються через керівників територіальних,  галузевих відділень, або за наявністю подання –   до Комісії.

Секретар комісії – Гаркавенко Олена Валентинівна, тел. 044 503 39 32

Матеріали  подаються за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової),23

 Сторона 1.1Конкурсна комісія з присудження Великої срібної медалі Академії.

 

 «За кращу опубліковану роботу в галузі будівельної науки»

Голова комісії – Білик Сергій Іванович,  керівник галузевого відділення «Розвиток будівельної науки і техніки та дослідження наукового потенціалу», вчений секретар комісії Любинська Ю.В.

тел. 0954270437

“За кращий реалізований будівництвом проект”

Голова комісії – Антонюк Павло Дмитрович, керівник галузевого відділення “Організація і методологія проектування, системи проектної документації в будівництві”.

«За кращий інноваційний проект, здійснений у будівництві
(розробка і впровадження новітніх будівельних конструкцій і матеріалів, нових технологій будівництва, засобів механізації, системи нормування
і стандартизації у будівництві)»

 Голова комісії         –         Адріанов Володимир Павлович,  віце-президент АБУ,  керівник галузевого відділення  «Монтажні і спеціальні види робіт».

Роботи на конкурс подаються на паперових носіях та у електронному вигляді за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової),23 e-mail:akadembud@ukr.net